Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80 NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80 nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci, případě se nám ozvěte na email pomoc@overenerecenze.cz

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity. Mezi ně patří i výše zmíněný eshop www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (21. 12. 2019)

Kontakt na obchod www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80 nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení obchodu www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80 najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email pomoc@overenerecenze.cz

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s.

www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80 obchod,
www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80 eshop,
www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80 recenze,
www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80 kontakt,
www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80 reklamace,
www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80 vrácení,
www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80 doba dodání,
www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80 nespokojenost,
www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80 zkušenosti,
www.extrifitslovakia.eu/sk/eshop/produkt/cfm-instant-whey-80 podvod,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

Doba ověření reCAPTCHA vypršela. Znovu načtěte stránku.