Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu rodinny-nakup.cz NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na rodinny-nakup.cz nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci, případě se nám ozvěte na email pomoc@overenerecenze.cz

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity. Mezi ně patří i výše zmíněný eshop rodinny-nakup.cz

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem rodinny-nakup.cz, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (20. 02. 2024)

Kontakt na obchod rodinny-nakup.cz nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení obchodu rodinny-nakup.cz najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu rodinny-nakup.cz. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email pomoc@overenerecenze.cz

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s.

rodinny-nakup.cz obchod,
rodinny-nakup.cz eshop,
rodinny-nakup.cz recenze,
rodinny-nakup.cz kontakt,
rodinny-nakup.cz reklamace,
rodinny-nakup.cz vrácení,
rodinny-nakup.cz doba dodání,
rodinny-nakup.cz nespokojenost,
rodinny-nakup.cz zkušenosti,
rodinny-nakup.cz podvod,

1 /5
Založeno na počtu recenzí: 2
20%
20%
20%

Reviewed by 2 users

  • 3 týdny

  Také jsem naletěla. Objednala jsem fén, přišel použity, fungovala jen jedna rychlost. Psala jsem e-mail a paní odepsala, ať zboží vrátí, že mi vrátí peníze. Vrátila jsem a od té doby nereagují ani na jeden e-mail. Nemám zboží ani peníze. Jsou to zlodějové. Rozhodně si dejte pozor.

  ZÁPORY

  • Všechno od začátku do konce špatně. Naletěla jsem, bohužel.
  • 1 měsíc

  Dobrý den dnes jsem obdržela granule pro pejska bylo mi divné oznámení z PPL ,že zásilka má 35 kg když já jsem měla objednáno 3x 12 kg granuli + obojek Foresto, ,po otevřeni jsem byla zděšená 2 baliky byly ne roztrhané ale normálně rozříznuté a odebráno z každého baliku asi 1 kg granuli, nevim kdo to udělal ,ale již nikdy od vás si nebudu brát granule!!! Velké zklamání.
  Ještě máte drzost chtít přízpěvek pro baličku na kafe Takže ji moc děkuji ať ji chutnaji granule Helena

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další