Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu diamido.com NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na diamido.com nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci, případě se nám ozvěte na email pomoc@overenerecenze.cz

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity. Mezi ně patří i výše zmíněný eshop diamido.com

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem diamido.com, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (23. 12. 2023)

Kontakt na obchod diamido.com nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení obchodu diamido.com najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu diamido.com. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email pomoc@overenerecenze.cz

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s.

diamido.com obchod,
diamido.com eshop,
diamido.com recenze,
diamido.com kontakt,
diamido.com reklamace,
diamido.com vrácení,
diamido.com doba dodání,
diamido.com nespokojenost,
diamido.com zkušenosti,
diamido.com podvod,

1 /5
Založeno na počtu recenzí: 3
20%
20%
20%

Reviewed by 3 users

  • 2 týdny

  Nejhorší e-shop co existuje,po 3 měsících zboží nedošlo a když jsem napsal email tak odepsali že mám vydržet.Jako zázrakem mí přišel email ještě týž den že je zboží odesláno.Mesíc a zase nic!! Reklamace! Čekání zase měsíc . Děkuji ale takové e-shopy by měly tvrdě pokutovat a zakázat.

  KLADY

  • Nic

  ZÁPORY

  • Vše
  • 1 měsíc

  Objednala jsem sluchátka pro špatně slyšící mamku. 25.1.24 jsem zaplatila, přišel e-mail ten samý den, že platba přijata a odesílají zboží. 29.2.24 mi přišel opět mail, platba přijata zboží na cestě , doručení 5.3. -.25.4.- to je výsměch. Telefony nezvedají, ačkoliv uvádí kontakt 24 hod. 7 dní v týdnu.
  Určitě durazně NEDOPORUČUJI tento obchod.

  ZÁPORY

  • Špatně, nespolehliví
  • 2 měsíce

  Obchod diamido nedoporučuji !!! Zboží přišlo po 2 měsících. Takže když si objednáte z Číny sami, přijde vám to dřív 🙈Přišlo úplně něco jiného. Věc za kterou jsem dala skoro 900 a přišel šunt za 50 Kč…Reklamace po 15ti dnech neuznána. Už nikdy víc!! Vůbec tento obchod nedoporučuji!!!!! Akorát vás okradou!!!

  KLADY

  • Nic

  ZÁPORY

  • Všechno špatně!!!!

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další