Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 2

Your page rank:

Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu tiktoshop.cz NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na tiktoshop.cz nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci, případě se nám ozvěte na email pomoc@overenerecenze.cz

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity. Mezi ně patří i výše zmíněný eshop tiktoshop.cz

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem tiktoshop.cz, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (31. 05. 2023)

Kontakt na obchod tiktoshop.cz nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení obchodu tiktoshop.cz najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu olenka.cz. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email pomoc@overenerecenze.cz

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s.

tiktoshop.cz obchod,
tiktoshop.cz eshop,
tiktoshop.cz recenze,
tiktoshop.cz kontakt,
tiktoshop.cz reklamace,
tiktoshop.cz vrácení,
tiktoshop.cz doba dodání,
tiktoshop.cz nespokojenost,
tiktoshop.cz zkušenosti,
tiktoshop.cz podvod,

1 /5
Založeno na počtu recenzí: 1
20%
20%
20%

Reviewed by 1 user

  • 11 měsíců

  Objednal jsem si 10 ztracených zásilek za 3000,-. Věci v zásilkách cena tak 300,- ano je to risk ale tohle je podvod. Ať to bylo posíláno z USA třeba do Singapuru nebo z Anglie do USA všude byla věc s českým popisem a všech 10 věcí od stejné firmy. Prostě nalepí falešné adresy a zabalí sami co se jim hodí a to ještě na obálkách třeba nápis Lost nebo return nebyl razítkem ale už rovnou to někdo nalepil vytisknutý i s adresou na obálku a jiná etiketa tam nebyla. Jeden velký podvod.

  KLADY

  • nic

  ZÁPORY

  • zloději

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další