Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 1

Your page rank:

Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu sweorou.com NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na sweorou.com nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci, případě se nám ozvěte na email pomoc@overenerecenze.cz

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity. Mezi ně patří i výše zmíněný eshop sweorou.com

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem sweorou.com, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (30. 05. 2023)

Kontakt na obchod sweorou.com nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení obchodu sweorou.com najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu sweorou.com. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email pomoc@overenerecenze.cz

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s.

sweorou.com obchod,
sweorou.com eshop,
sweorou.com recenze,
sweorou.com kontakt,
sweorou.com reklamace,
sweorou.com vrácení,
sweorou.com doba dodání,
sweorou.com nespokojenost,
sweorou.com zkušenosti,
sweorou.com podvod,

1 /5
Based on 3 ratings
20%
20%
20%

Reviewed by 3 users

  • 5 měsíců

  Brýle jsou k ničemu, na blízko jakž takž ujdou, ale do dálky jsou k ničemu.
  Podle videa to je normální podvod, takové brýle se dají v supermarketu koupit za 50,-

  • 6 měsíců

  Brýle na dálku na blízko 1*1 dostala jsem jen 1 ks za 600 Kč. Prosím nekupovat.

  KLADY

  • Žádné

  ZÁPORY

  • Umělá hmota,
  • 10 měsíců

  Univerzální brýle na blízko i do dálky. Objednávky +2 které si kupuji standardně na dálku. Barvený plast. Oděrky. Působí levně a odflákle. Nefunkční. Vidět je zkrz ně pouze na blízko a ještě bolí oči. Za 600,- s dopravou vyhozené peníze. Defakto podvod. Nikdy více!

  KLADY

  • Rychlé dodání na dobírku, jinak nic.

  ZÁPORY

  • Vše. Podvod.

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.