Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu labetcod.com NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na labetcod.com nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci, případě se nám ozvěte na email pomoc@overenerecenze.cz

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity. Mezi ně patří i výše zmíněný eshop labetcod.com

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem labetcod.com, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (16. 05. 2023)

Kontakt na obchod labetcod.com nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení obchodu labetcod.com najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu labetcod.com. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email pomoc@overenerecenze.cz

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s.

labetcod.com obchod,
labetcod.com eshop,
labetcod.com recenze,
labetcod.com kontakt,
labetcod.com reklamace,
labetcod.com vrácení,
labetcod.com doba dodání,
labetcod.com nespokojenost,
labetcod.com zkušenosti,
labetcod.com podvod,

1 /5
Založeno na počtu recenzí: 2
20%
20%
20%

Reviewed by 2 users

  • 6 měsíců

  Objednala jsem si od LABETCODU.COM zboží, přišlo úplně něco jiného, nekvalitního. Jsem další trdlo, které naletělo podvodníkům. Nikam se nedovoláte, nikam nemůžete poslat mail, nikdo neexistuje.

  KLADY

  • žádné

  ZÁPORY

  • podvodníci
  • 7 měsíců

  Stala jsem se obětí podvodníků LABETCODU.COM. Obcházejte tyto mazané zloděje. Naslibuji vám vše nej ale skutečnost je jiná. přišla jsem o 910,-kc. Nic nevyřešíte.

  KLADY

  • Podvodníci

  ZÁPORY

  • Podvodníci

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.