Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 1

Your page rank:

Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu kantostarter.eu NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na kantostarter.eu nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci, případě se nám ozvěte na email pomoc@overenerecenze.cz

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity. Mezi ně patří i výše zmíněný eshop kantostarter.eu

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem kantostarter.eu, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (12. 01. 2024)

Kontakt na obchod kantostarter.eu nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení obchodu kantostarter.eu najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu kantostarter.eu. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email pomoc@overenerecenze.cz

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s.

kantostarter.eu obchod,
kantostarter.eu eshop,
kantostarter.eu recenze,
kantostarter.eu kontakt,
kantostarter.eu reklamace,
kantostarter.eu vrácení,
kantostarter.eu doba dodání,
kantostarter.eu nespokojenost,
kantostarter.eu zkušenosti,
kantostarter.eu podvod,

4 /5
Založeno na počtu recenzí: 1
100%
100%
40%

Reviewed by 1 user

  • 22 hodinami

  Nakonec mikina přišla i přes veškeré obavy a strach z toho že jde o podvod .
  Blbý je že vy sice zaplatíte 💸 peníze převodem na účet jinak to ani nejde a podmínkách mají uvedeno že doručení trvá 7 až 8 týdnů my jsme sice objednávali před 9ti týdny, ale nakonec zboží dorazilo i přesto že obchod absolutně nekomunikuje a není ani kam napsat. Nepřijde vám ani žádný potvrzovací email nic podobného.
  Takže prostě devět týdnů čekáte a doufáte že to klapne.
  Ale jinak kromě tohodle vše v pohodě.
  Strhávam jednu hvězdu za zákaznický servis.

  KLADY

  • Kvalitní materiál
  • Zboží dorazilo v pořádku

  ZÁPORY

  • Žádná komunikace

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další