Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu floridic.com NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na floridic.com nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci, případě se nám ozvěte na email pomoc@overenerecenze.cz

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity. Mezi ně patří i výše zmíněný eshop floridic.com

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem floridic.com, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (07. 02. 2024)

Kontakt na obchod floridic.com nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení obchodu floridic.com najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu floridic.com. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email pomoc@overenerecenze.cz

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s.

floridic.com obchod,
floridic.com eshop,
floridic.com recenze,
floridic.com kontakt,
floridic.com reklamace,
floridic.com vrácení,
floridic.com doba dodání,
floridic.com nespokojenost,
floridic.com zkušenosti,
floridic.com podvod,

1 /5
Based on 5 ratings
20%
20%
20%

Reviewed by 5 users

  • 1 měsíc

  Objednala jsem si zboží, kvalita hrozná, šaty jsem chtěla vrátit, protože
  mi byly velké. Absolutně se s firmou nedá domluvit, několikrát jsem
  žádala, aby mi sdělili adresu, kam mohu šaty poslat. Vždy odpovídali zcela nesmyslně a otázce vrácení se vyhýbali.

  JE TO PODVODNÁ FIRMA, HLAVNĚ SI U NICH NIC NEOBJEDNÁVEJTE.

  • 2 měsíce

  Strašná kvalita materiálu i střihu šatů. Již nikdy…

  • 2 měsíce

  Přišly šaty z hrozného materiálu i střihu, nejhorší je, že není možné sehnat adresu pro vrácení.

  ZÁPORY

  • S obchodem není možná komunikace
  • 3 měsíce

  dcera mi objednala prý bavlněné šaty ovšem přišly polyesterové z číny kvalita hrozná mrzí to jak moji dceru tak mě už si vás nic neobjednáme.

  • 5 měsíců

  Objednala jsem mikinu a to co mi za ty peníze přišlo,bych sehnala někde na tržnici za pár stovek.Dodaci doba uvedena cca týden a balíček přišel skoro až po měsíci. Ostuda tohle prodávat.

  ZÁPORY

  • Hrozný material
  • Hodně peněz

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.