Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 1

Your page rank:

Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu amaliepraha.com NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na amaliepraha.com nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci, případě se nám ozvěte na email pomoc@overenerecenze.cz

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity. Mezi ně patří i výše zmíněný eshop amaliepraha.com

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem amaliepraha.com, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (31. 05. 2023)

Kontakt na obchod amaliepraha.com nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení obchodu amaliepraha.com najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu amaliepraha.com. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email pomoc@overenerecenze.cz

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s.

amaliepraha.com obchod,
amaliepraha.com eshop,
amaliepraha.com recenze,
amaliepraha.com kontakt,
amaliepraha.com reklamace,
amaliepraha.com vrácení,
amaliepraha.com doba dodání,
amaliepraha.com nespokojenost,
amaliepraha.com zkušenosti,
amaliepraha.com podvod,

1 /5
Založeno na počtu recenzí: 9
20%
20%
20%

Reviewed by 9 users

  • 2 týdny

  Mají tam UKRADENÉ fotky zboží od AYM Studio z Anglie a Post Meridiem, další neznám. Proto je nejspíš na všech fotkách i ustřižená hlava modelek.

  ZÁPORY

  • KRADENÉ FOTKY ZBOŽÍ
  • 2 měsíce

  Zdravím všechny podobně zklamané, bohužel jsem na tom stejně jako spousta tady, nenapadlo mě kouknout na recenze z důvodu “ Amélie Praha “ zboží za cenu 4200,- jsem obdržela a rozbrečela se, tohle zboží je tak za cenu ze sekáče a to musím říct, že tam najdu kousky, mnohem, mnohem hezčí. Po komunikaci vracení přišla adresa, na poště chtěli 960,- Kč tak jsem se otočila a odešla. Myslím, že by mi peníze nevrátili, tak mám super zboží v krabici. Zkušenost, obchodní inspekce na můj e-mail nereaguje, tak snad později. Lidi bacha, tohle jsou fááakt odporní podvodníci :-/

  • 2 měsíce

  Podvodné stránky! Vezmou si platbu a dále nic, kontakt na Asii. Nic tam nekupujte!

  KLADY

  • Neexistují, podvodníci

  ZÁPORY

  • Pozor podvodné stránky
  • 2 měsíce

  Podvodné stránky

  ZÁPORY

  • Podvod!!!
  • 2 měsíce

  Mám úplně stejnou zkušenost. Také jsem si recenze přečetla až po zakoupení zboží. Na neznámé e-shopy se ani nedívám. Nechala jsem se na faceboku zlákat “údajnou dojemnou rodinnou firmou” na výprodej krásných triček. Zboží jsem vrátila zpět do Číny a urgovala několikrát vrácení peněz. Po několika měsících marného čekání dorazil balík zpátky domů. Bohužel jsem zrovna doma nebyla a balík převzala dcera. A protože nebyla v obraze ještě zaplatila znovu poštovné asi 350 Kč !!!

  • 3 měsíce

  Apsolutní hrůza.Poslala jsem zboží zpátky 21.6.2023 na adresu uvedenou v reklamním řádu do Číny za 600 Kč v bláhové naději .Dnes mi přišel balík zpátky i s tím šuntem.Apsolutně nic od nich nekupovat!!!!!!!!!!

  ZÁPORY

  • nesolidnost
  • zboží neodpovídá apsolutně deklarovanému při objednání
  • nelze vrátit a reklamovat
  • 3 měsíce

  Bohužel mám stejnou zkušenost.
  Místo kožených kozaček, mi přišly jakési pánské “válenky”. Zboží mám poslat zpět do Číny na vlastní náklady a možná mi pak nějaké peníze vrátí!! Navíc se mnou evidentně komunikují přes nějaký překladač nebo mluvím s robotem.
  Zboží navíc dorazilo po 50dnech, až když jsem to po 30dnech urgovala.
  Na stránkách byl navíc původně uveden článek, že se jedná o českou firmu a výprodej! Což mě právě zlákalo ke koupi..

  ZÁPORY

  • Absolutní podvod
  • 4 měsíce

  Je to tak. Promýšlený podvod. SILNĚ NEDOPORUČUJI. Po měsíci doptávání zboží dorazilo, ale v opravdu bídné kvalitě. Telefon je francouzský, firma někde v Hong Kongu, zboží posílané z Číny, dorazilo už bez štítků, bez dodacího listu, nemám kupní smlouvu, podle jejich stránek zboží koupené v akci lze jen směnit za voucher. Nenechte se napálit, tak jako já.

  • 8 měsíců

  Objednala jsem si šaty,tričko a halenku.Bohužel jsem se nepodíval na recenze,
  Bláhově jsem si myslela,že za tu cenu obdržíte kvalitu a taky mě zmátla adresa:Amelie Praha. Materiál hrozný, všechny kusy jsou z uměliny,neprodyšné, výrobní cena max 100 korun i s dopravou. Celková cena po slevě 1820 Kč . Ráda bych vše vrátila, bohužel,kontakt nefunguje.

  ZÁPORY

  • Materál ani cena neodpovídá , Absolutně nedoporucuji

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další