Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 1

Your page rank:

Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu topeo.cz NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na topeo.cz nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci, případě se nám ozvěte na email pomoc@overenerecenze.cz

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity. Mezi ně patří i výše zmíněný eshop topeo.cz

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem topeo.cz, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (28. 02. 2023)

Kontakt na obchod topeo.cz nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení obchodu topeo.cz najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu topeo.cz. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email pomoc@overenerecenze.cz

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s.

topeo.cz obchod,
topeo.cz eshop,
topeo.cz recenze,
topeo.cz kontakt,
topeo.cz reklamace,
topeo.cz vrácení,
topeo.cz doba dodání,
topeo.cz nespokojenost,
topeo.cz zkušenosti,
topeo.cz podvod,

1.2 /5
Based on 13 ratings
26%
24%
24%

Reviewed by 13 users

  • 2 měsíce

  Před 2 lety jsem objednala povlečení cca 1000 na dobírku ,přišlo no asi za mĕsíc.Kvalita materialu super .Teď chci objednat znovu,ale jak čtu ty recenze no zvažuji.Jinde jsem takové nikde nevidĕla.

  • 2 měsíce

  Už NIKDY!!Objednala jsem si dřevěnou skříňku do koupelny za 880kc placeno předem.Přišla rozbitá polystyrenová skříňka.Po urgencích mi paní z Topeo.cz jen psala sliby o vrácení kč,pouze jsem jim vrátila zboží na jejich náklady.
  Nyní je to měsíc po splatnosti,kterou mi paní slibovala že kč vrátí.
  Takže nemám ani zboží ani kč.

  ZÁPORY

  • POŠKOZENÉ ZBOŽÍ Z JINÉHO MATERIÁLU,NEVRÁTILI PENÍZE!!
  • 2 měsíce

  Veľké sklamanie objednala som si vysokotlakový čistič a všetko bolo nahádzane v krabici bez kufrika aj keď na fotke bol a mal to byť darček pre manžela no hambila
  som sa za to, napísala som im sťažnosť a vôbec nereagovali asi som už s nimi skončila bola to moja posledná objednávka

  • 5 měsíců

  objednal jsem ‘Mobilní tlaková myčka s baterií’ a když bylo tři dny ticho po pěšině, tak jsem teprve podíval co je to za obchod a narazil na spoustu negativních reakcí, což mě vyděsilo. Ale po týdnu se najednou ozval kurýr, že mi přiveze zboží. kufřík je na dvou místech prasklý, ale za to obchod nemůže. stříkačka působí velmi lacině. za hodinku jsem nabil baterii a zvědavě vyzkoušel. vystříkal jsem dva kbelíky vody (nevím kolik dalších by baterka ještě zvládla), nikde to nekape a i tlak mě příjemně překvapil. když uvážím, že kvalitní značková stojí alespoň 4x víc tak jsem naprosto spokojený. používám to na bycikl, s autem si zajedu do myčky

  KLADY

  • do paneláku na mytí kola ideální
  • 6 měsíců

  Objednala jsem si dětský nafukovací bazén se 3 vrstvami a dvojitým dnem za 1215,- Kč. Doručen mně byl jednoduchý 2 vrstvý pouze modrý bazén bez potisku a samozřejmě levnější! . Bohužel jsem si nepřečetla recenze. Jsem zvědavá, jak budou reagovat na tuto reklamaci.

  KLADY

  • Žádné jsem nenašla, zboží došlo v rozložené opotřebené krabici . krabici a bez faktury!

  ZÁPORY

  • Nebyla přiložena faktura, ani nepřišla e-mailem, jak to bývá zvykem u ostatních prodejců.
  • 7 měsíců

  Mobilní tlaková myčka s baterií × 1
  Platil jsem dobírkou ale i tak to byla velká chyba.
  Když jsem otevřel kuft, ve kterém bylo vše uhledně uloženo, pěkně uložený. POTĚŠIL MNE JEN POHLED.
  Při vyjmutí pistole z organizeru, tekla voda. To mne překvapilo. Po zkompletovaní mobilní myčky, se strojek čerpadla ani neotočil. Po 2 hodinovém nabíjení se rozvítila zelená kotrolka, že baterie je nabitá.
  Vzal jsem tedy sadu ven k autu, natahnul jsem do hadic vodu z kanystru a spustil pistoli k mytí. Tlak absolutně slabý a po 60sec provozu se baterie vybila a pistole defintivně ztichla. Neumyl jsem nic.
  Na reklamě ukazuje prodejce, jak myčka bezvadně funguje, jaký má tlak.
  VELKÉ ZKLAMÁNÍ A NEDOPORUČUJI TOHOTO PRODEJCE

  ZÁPORY

  • klamavá reklama
  • nefukční zboží
  • ztráta pěněz a času ke zprovoznění šmejdu
  • 8 měsíců

  objednala sem si pískovou 3D lampu,už je to 4dny a ještě nic nepřišlo….peníze na dobírku,ale jak to tady tak vidim,tak střepy si vyzvedávat nebudu….

  • 8 měsíců

  NENAKUPUJTE NA TOPEO, PROSÍM!!!!! Křehké zboží přišlo nedostatečně zabaleno, bez upozornění, že je třeba opatrné zacházení. Zaplatila jsem za střepy a PENÍZE NEVRACÍ A NOVÉ ZBOŽÍ TAKÉ NEPOŠLOU!!!

  ZÁPORY

  • Poškozené zboží, dlouhá doba dodání
  • 8 měsíců

  Moje zkušenost.Objednán minivysavač,podle reklamy super,ale po obdržení je to jen drahá dětská hračka,která stála víc jak 700,-kč.Chtěla jsem vrátit,ale na 4 maily nikdo nereaguje,adresa také chybí.Takže drahá zkušenost a už nikdy více.

  KLADY

  • Žádné

  ZÁPORY

  • nekvalitní výrobek,nereagují na maily,chybí postup vrácení
  • 9 měsíců

  Bohužel jsem si nepřečetla recenze před objednáním a připojuji se ke špatné zkušenosti s tímto e-shopem. Objednala jsem si kryt telefonu který měli mít skladem, po 14 dnech jsem kontaktovala e-shop a paní mi po několika dnech odepsala že čekají až jim dorazí od dodavatele a že mi ho pošlou Max do 10 dnů. Po dalších 14 dnech jsem jim napsala o storno a koupila ho jinde. Bez reakce..

  • 9 měsíců

  Objednávka je na 8 litrovou horkovzdušnou fritézu a přišla pouze 5 litrová za stejný peníz.
  Zatím nekomunikují.

  • 10 měsíců

  Už nikdy více,děs

  • 10 měsíců

  Objednávka byla na mini mop na úklid kdy nemusíte namacet ruce houba nejde ani nasadit na mop vlastně nefunguje to jak má,mam alergie na všechny přípravky chemické ,dlane mi praskaji při namočeni tak by to byla pro mě velká pomoc ale bohužel je to k ničemu

  ZÁPORY

  • Výrobek nějaký paskvil malého mopu vůbec nefunguje není k ničemu Škoda ze jsem tento článek o firmě nečetla dříve moje chyba

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.