Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu rayray.sk NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na rayray.sk nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci, případě se nám ozvěte na email pomoc@overenerecenze.cz

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity. Mezi ně patří i výše zmíněný eshop rayray.sk

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem rayray.sk, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (05. 03. 2023)

Kontakt na obchod rayray.sk nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení obchodu rayray.sk najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu rayray.sk. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email pomoc@overenerecenze.cz

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s.

rayray.sk obchod,
rayray.sk eshop,
rayray.sk recenze,
rayray.sk kontakt,
rayray.sk reklamace,
rayray.sk vrácení,
rayray.sk doba dodání,
rayray.sk nespokojenost,
rayray.sk zkušenosti,
rayray.sk podvod,

1 /5
Based on 7 ratings
20%
20%
20%

Reviewed by 7 users

  • 6 měsíců

  32 eur som zaplatil a uz 4 mesace cakam uz toho mam plne zuby

  • 7 měsíců

  30.10.2023 jsem objednala a bohuzel i zaplatila. Ani po několika urgencích mi zboží stále nedošlo.

  ZÁPORY

  • Zřejmě podvodný e-shop, neplaťte předem!!!
  • 7 měsíců

  Objednáno zboží před dvěma měsíci, ale nic nedošlo, telefon jim nefunguje, odkazují na mejl. Už ani nedoufám, že to pošlou. Jsou to podvodníci. Objednáno na rayray. cz

  • 8 měsíců

  Zaplatené 47e a nič žiadny tovar.Neobjednavajte prídete o peniaze.

  • 8 měsíců

  Moje pokračování nákupu od e-shop RayRay ,stále čekám na zaplacené

  objednané boty z 16.10.2023 .Přesto ,že jsem zásilku do dvou dnů zaplatila
  přícházely mi upomínky na zaplacení.Těch připomínek bylo celkem 12 a to i 4denně. Ale boty nikde. Z toho se nechá s jistotou říct ,že e-shop ,je spolek podvodníků, který se živí okrádáním lidí .Pokud by to tak nebylo ,vyřídili by objednávky a nikdo by neměl důvod si stěžovat a to celé čeho se domůže.

  • 8 měsíců

  31.10.2023 jsem si objednala a zaplatila zboží a dnes je 23.11. 2023 a stále mi nic nepřišlo, ani po urgenci. Nic si u nich neobjednávejte…. evidentně neseriózní e-shop T.

  • 9 měsíců

  Dobrý den ,16.10.2023 jsem objednala u RayRay kotníčkové boty. Platbu přede jsem odeslala. Za dva dny mi přišlo upozornění, že platba ještě nedorazila,.Protože jsem se při zadávání ceny spletla, tak jsem cenu opravila a poslala ještě ,jednou v domnění až se vše vysvětlí druhá platba se vráti na účet, ale asi jsem se spletla podruhé a poslala nějakým podvodníkům na přilepšenou ,jinak už to nevidím. Přišla jsem o 1700kč.
  Pokorná

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.